-

Gözden kaçırmayın

Haluk Cömertoğlu, Arapgir'in ikinci dönem belediye başkanı olarak göreve başladıHaluk Cömertoğlu, Arapgir'in ikinci dönem belediye başkanı olarak göreve başladı

Doğanşehir'de Belediye Başkanlığı devir teslim töreni heyecanı yaşandı. Mehmet Bayram, düzenlenen resmi törenle mazbatasını alarak Doğanşehir Belediye Başkanı olarak görevine resmen başladı. Bayram'ın başkanlık koltuğuna oturması, ilçe sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı.

Yerel yönetimde yeni bir dönemin başladığı bu anlamlı günde, Mehmet Bayram, Doğanşehir halkına hizmet etmeye başlama sözü verdi. Toplumun tüm kesimlerinin beklentilerini karşılamaya yönelik projeleri ve hizmet anlayışının detayları merak konusu oldu. Yeni dönemin, ilçenin kalkınması ve halkın refahı açısından yeni başlangıçlar getirmesine olan inanç ise tam.

Bu değişimin Doğanşehir için yeni fırsatlar ve gelişmeler anlamına geldiğine dikkat çekilen törende, eski yönetim de görev süresi boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik edildi. Yeni belediye başkanı, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada ilçenin ve vatandaşların ihtiyaçlarına odaklanacaklarını ve ortak hedefler doğrultusunda hareket edeceklerini ifade etti.

#DoğanşehirBelediyeBaşkanı #MehmetBayram #yönetimdeyeniDönem #hizmetanlayışı #kalkınma #refah #fırsatlar #gelişmeler #toplumunbeklentileri #belediyebaşkanlık #devirteslimtöreni